NRC12F2001TRF stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Номер
More NRC12F2001TRF NIC
RES THICK FILM SMD 1206 1% 2K OHM
218000 in stock
More NRC12F2001TRF NIP
60000 in stock
More NRC12F2001TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
10000 in stock
More NRC12F2001TRF NC
OEM 2-5 DAYS
3492 in stock
More NRC12F2001TRF NCC
4900 in stock
More NRC12F2001TRF
260000 in stock