N80960SA20SW227 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Номер
More N80960SA20SW227 INTEL
486 in stock
More N80960SA20SW227
354 in stock
More N80960SA20SW227 INTEL
Original,84-PLCC
57397 in stock
More N80960SA20SW227 INTEL
IC MPU I960SA 5V 20MHZ 84-PLCC
250 in stock