MLF3216DR68KT stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Номер
More MLF3216DR68KT TDK
INDUCTANCE CMS 1206 0,68UH 10% 150MA
1545 in stock
Similar Parts of MLF3216DR68KT
MLF3216DR68KT000
9 suppliers
171600 in stock
MLF3216DR68KTA1C
10 suppliers
117331 in stock