MLF2012C820K stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Номер
More MLF2012C820K TDK
82 uH, Fixed, 10%, 5 mA, Shielded, 0805
20 in stock
More MLF2012C820K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C820K TDK
100000 in stock
More MLF2012C820K TDK
80000 in stock
More MLF2012C820K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 82UH 2012
4000 in stock
More MLF2012C820K TDK
Similar Parts of MLF2012C820K
MLF2012C820KB000
4 suppliers
MLF2012C820KT
7 suppliers
773020 in stock