LP2985AIBP-3.6 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Номер
More LP2985AIBP-3.6 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NSC
400 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
IC LDO 150MA 3.6V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-3.6
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
12000 in stock