LM2940CT-12 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Номер
More LM2940CT12 NSC
Stock Europe - ROHS:YES
13 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More LM2940CT-12 NSC
IC, VOLT REG,+12V,1A,LDO,TO220
99 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More LM2940CT-12 TIOL SEMI
13 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More LM2940CT-12 NS
TO-220
5000 in stock
More LM2940CT-12 NSC
NEW EXC 1603IDDED
1350 in stock
More LM2940CT-12 NATIONAL SEMICONDUCTOR
59 in stock
More LM2940CT12 NSC
NEW&ORIGINAL
55 in stock
More LM2940CT-12 NSC
STOCK
52 in stock
More LM2940CT-12 N
100 in stock
More LM2940CT-12
22 in stock
Similar Parts of LM2940CT-12
LM2940CT-12.0
4 suppliers
4709 in stock
LM2940CT-12.0NOPB
6 suppliers
11752 in stock
LM2940CT12N
2 suppliers
13541 in stock
LM2940CT-12/NOPB
79 suppliers
LM2940CT-12NSC
2 suppliers
251 in stock
LM2940CT-12P
10 suppliers
949 in stock
LM2940CT12PULLS
3 suppliers
193 in stock
LM2940CT12TO220
840 in stock
LM2940CT-12V
14 suppliers
66348 in stock