IXTK46N50L stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Номер
More IXTK46N50L IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXTK46N50L IXYS
TO-264
1008 in stock
More IXTK46N50L IXYS
OEM AVI 1404JER
350 in stock
More IXTK46N50L IXS
523 in stock
More IXTK46N50L IXYS
Conf OEM EXC-JE
850 in stock
More IXTK46N50L IXYS
1068 in stock
More IXTK46N50L IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXTK46N50L
1000 in stock
More IXTK46N50L
IXYS
10000 in stock
More IXTK46N50L I X Y S
IGBT/Module
50 in stock