IXGC16N60C2 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Номер
More IXGC16N60C2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXGC16N60C2
IXYS
465 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS
60 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXGC16N60C2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS
Original,TO-220
56567 in stock
More IXGC16N60C2 DIV
11 in stock