IXFX66N50Q2 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Номер
More IXFX66N50Q2 IXYS
OEM AVI 1404JER
320 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS
TO-3P
50 in stock
More IXFX66N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock