IXFX50N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More IXFX50N50 IXYS
500 in stock
More IXFX50N50
1000 in stock
More IXFX50N50
IXYS
10000 in stock
More IXFX50N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX50N50 EEI
IXFX50N50
25 in stock
More IXFX50N50
721 in stock