IXFV22N50P stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Номер
More IXFV22N50P IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFV22N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV22N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV22N50P IXYS
Original,TO-220
56553 in stock
More IXFV22N50P IXYS
520 in stock
More IXFV22N50P
200 in stock