IXFT24N50Q HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Номер
More IXFT24N50Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT24N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFT24N50Q
893 in stock
More IXFT24N50Q IXYS
TO
800 in stock
More IXFT24N50Q IXYS
TO-268
53 in stock