IXFN150N10 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Номер
More IXFN150N10 IXYS
module
915 in stock
More IXFN150N10
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
MOSFET POWER MODULE 150A 100V
54 in stock
More IXFN150N10 IXS
90 in stock
More IXFN150N10
91 in stock
More IXFN150N10 IXYS
58 in stock