IXFM42N20 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More IXFM42N20 IXYS CORPORATION
56 in stock
More IXFM42N20
322 in stock
More IXFM42N20
9824
80 in stock
More IXFM42N20 IXYS
42 A, 200 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-204AE
8000 in stock
Similar Parts of IXFM42N20
IXFM42N20-A
4 suppliers
21990 in stock