IXFM13N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Номер
More IXFM13N50
IXYS
10000 in stock
More IXFM13N50 I X Y S
50 in stock
More IXFM13N50 EEI
IXFM13N50
25 in stock
More IXFM13N50 IXYS
Original,TO-204AA
57020 in stock
More IXFM13N50 IXYS
250 in stock
More IXFM13N50 IXYS
56 in stock
More IXFM13N50 IXYS
TO-204
53 in stock
More IXFM13N50
30000 in stock
Similar Parts of IXFM13N50
IXFM13N50-A
4 suppliers
24607 in stock