IRFIB8N50K SMPS MOSFET stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More IRFIB8N50K SIL
Stock Europe - ROHS:NO
750 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More IRFIB8N50K INTERTIOL RECTIFIER
500 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
More IRFIB8N50K IR
TO-220
5000 in stock
More IRFIB8N50K
pancon
10000 in stock
More IRFIB8N50K IR
338864 in stock
More IRFIB8N50K
IR
500000 in stock
More IRFIB8N50K I R
50 in stock
More IRFIB8N50K IR
TO-220 FULLPAK (ISO)
3500 in stock
More IRFIB8N50K IR
TO-220F
10000 in stock
More IRFIB8N50K IR
OEM XS IL
1450 in stock
Similar Parts of IRFIB8N50K
IRFIB8N50KPBF
3 suppliers
57529 in stock