HGTP14N40F3VL 14A, 400V N-Channel, Logic Level Voltage Clamping IGBT stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Номер
More HGTP14N40F3VL INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N40F3VL IGBT N 400V 14A T220
51 in stock
More HGTP14N40F3VL INTERSIL/FAIRCHILD
486 in stock
More HGTP14N40F3VL FSC
1200PCS in stock
More HGTP14N40F3VL
Intersil
1500000 in stock
More HGTP14N40F3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N40F3VL FSC
In stock,PB-FREE,TO-220
45000 in stock
More HGTP14N40F3VL INTERSIL
400 in stock
More HGTP14N40F3VL
2000 in stock
More HGTP14N40F3VL FAIRCHILD
07+
21000 in stock