GD3NB60SD N-CHANNEL 3A - 600V - DPAK PowerMESH TM IGBT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Номер
More GD3NB60SD ST
TO-252
5380 in stock
More GD3NB60SD ST
ST - GD3NB60SD
60 in stock
Similar Parts of GD3NB60SD
GD4001
3 suppliers
360 in stock