FGH80N60FD2 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Номер
More FGH80N60FD2
11258 in stock
More FGH80N60FD2 FSC
572 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
CA4
13600 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
600V, 80A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock
Similar Parts of FGH80N60FD2
FGH80N60FD2TU
10 suppliers
143739 in stock