D10LC20U Super Fast Recovery Rectifiers(200V 10A) stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More D10LC20U SHIN
CONF 13 11 20
350 in stock
More D10LC20U SHI
53 in stock
More D10LC20U TO220F
10000 in stock
More D10LC20U SHINDENGEN
7992 in stock
More D10LC20U SHI
TO-220
1040 in stock
More D10LC20U
SHINDENG
10000 in stock
More D10LC20U N / A
TO-
50 in stock
More D10LC20U SHINDENGEN
TO-220F
10000 in stock
More D10LC20U CYPRESS
2500 in stock
Similar Parts of D10LC20U
D10LC20U7000
4 suppliers
5800 in stock
D10LC20U7100
3 suppliers
700 in stock
D10LC20UR
5 suppliers
30743 in stock