CZTA44HC SURFACE MOUNT NPN SILICON HIGH CURRENT HIGH VOLTAGE TRANSIS stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Номер
More CZTA44HC CENTRAL SEMI
CENTRAL-SEMI
44 in stock
More CZTA44HC CENTRAL SEMI
In stock ships today
85 in stock
More CZTA44HC
280 in stock
More CZTA44HC
07+
24000 in stock
More CZTA44HC CENTRAL SEMICONDUCTOR
CENTRAL SEMI TRANSISTORS SOT-223 NPN HIGH CURRENT HIGH VOLTA
510 in stock
More CZTA44HC
TRANSISTOR,BJT,NPN,400V V(BR)CEO,2A I(C),SOT-223
50 in stock