CK12BX331K stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Номер
More CK12BX331K AVX
DIP
6133 in stock
More CK12BX331K AVX
CK12BX331K
30 in stock
More CK12BX331K AVX
83600 in stock
More CK12BX331K
ELECTRONIC PARTS(EMI,CAPACITORS
60 in stock
More CK12BX331K KEMET
CAP CER 330PF 100V X7R 10% Z5U AXL
750 in stock
More CK12BX331K KEMET
STOCK
56 in stock
More CK12BX331K KEMET
500 in stock
More CK12BX331K
234 in stock
More CK12BX331K
NEW
154 in stock