CF12JT270R stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Номер
More CF12JT270R SEI
270 OHM 1/2W 5% CARBON FILM RESISTOR TR
5000 in stock
More CF12JT270R SEI ELECTRONICS
RES,270,5%,1/2W,CF,AXL
30 in stock