BZX85C6V8 ZENER 6.8V/1W stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More BZX85C6V8 FAIR
16614 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZX85C6V8 FAI
16000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More BZX85C6V8 FSC
1K FACTORY BOX
54000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More BZX85C6V8 FAIR
3143 in stock
More BZX85C6V8 MOTOROLA
1565 in stock
More BZX85C6V8
60 in stock
More BZX85C6V8 FAIRCHILD
4000 in stock
More BZX85C6V8 ITT
ITT - BZX85C6V8
1740 in stock
More BZX85C6V8
CDIL
2500 in stock
More BZX85C6V8
NATIONAL SEMI
6000 in stock
Similar Parts of BZX85C6V8
BZX85C6V8-6.8V1.3W
3 suppliers
BZX85C6V8-6.8V1.3W-T/B
3 suppliers
43769 in stock
BZX85C6V8ITT
2 suppliers
20600 in stock
BZX85C6V8M
2 suppliers
588 in stock
BZX85C6V8MDSI
588 in stock
BZX85C6V8R0
4 suppliers
53401 in stock
BZX85C6V8RL
5 suppliers
22470 in stock
BZX85C6V8.TA
4 suppliers
47744 in stock