BZX79C5V1 Zener Diode 5% 5,1V 0,4W stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Номер
More BZX79C5V1 NXP
Stock Europe - ROHS:YES
30000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX79-C5V1 NXP
400000 in stock
More BZX79-C5V1 PHIL
10K PC REEL MIN
10000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More BZX79-C5V1 NXP
90000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-242-7010
More BZX79-C5V1 PHILIPS
202802 in stock
More BZX79C5V1 FAIR
4342 in stock
More BZX79-C5V1 PHI
D
33472 in stock
More BZX79-C5V1 PHILIPS
925 in stock
More BZX79-C5V1 PHIL
STOCK
11720 in stock
More BZX79C5V1 NON
60 in stock
Similar Parts of BZX79C5V1
BZX79-C5V1-113
42 suppliers
BZX79-C5V1-113PBF
2 suppliers
93223 in stock
BZX79-C5V1-133
64 suppliers
BZX79-C5V1-143
27 suppliers
BZX79C5V1-A52A
4 suppliers
62000 in stock
BZX79-C5V1/A52AMP
3 suppliers
188 in stock
BZX79C5V1A52R
4 suppliers
15707 in stock
BZX79C5V1A52RPBF
5 suppliers
185591 in stock
BZX79C5V1CDIL
2 suppliers
39678 in stock