BAS4006E9 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More BAS4006E9 GS
IN STOCK! vpe: 3000/tr/smd
12000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BAS4006E9
amd
96 in stock
More BAS40-06/E9
GENERAL SEMI
60000 in stock
More BAS4006E9 NXP
510 in stock
More BAS40-06E9
30000 in stock
More BAS4006E9 GS
15000 in stock
More BAS40-06/E9 GENERAL SEMI
40V,0.2A,S.S. C. ANOD SM SCHOTTKY
66000 in stock