APT29F100B2 1000V, 29A, 0.46¥Ø Max, trr ¡Â270ns N-Channel FREDFET stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Номер
More APT29F100B2
1000 in stock
More APT29F100B2 MICROSEMI POWER PRODUCTS GROUP
Original,T-MAX
58156 in stock
More APT29F100B2 APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,T-MAX?/FONT>
45000 in stock