80MHZ100PPM stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More 8.0 MHZ HC49US[-40~+85C] TIC
Conf OEM EXC-UNI
5353 in stock
More 80MHZ100PPM
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More 80MHZ CRYSTAL OSC FULL CAN NKD