511EY418 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Номер
More 511FBA200M000BAG SILICON
Crystal oscillators / Kristaloscillator: XO 3.2X5M
30 in stock
More 511FBA108M000BAG SILICON
30 in stock
More 511F SIGNETI
INTEGRATED CIRCUITS,NE511F
24 in stock