150UR80D stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Номер
More 150UR80D
300 in stock
More 150UR80D
IR
10000 in stock
More 150UR80D VISHAY
800V 150A Std. Recovery Diode DO-205AA (DO-8)
25 in stock
More 150UR80D IR
**CHIPNET STK**
67 in stock
More 150UR80D VIS
20 in stock
More 150UR80D IR
DIODES, STANDARD RECOVERY POWER DIODE/RECTIFIER TYPE:STANDAR
42 in stock
Similar Parts of 150UR80D
150UR80DL
3 suppliers
24175 in stock
150UR80DM
2 suppliers
18900 in stock
150V/1.3W
2 suppliers
65 in stock