10ETS12FP INPUT RECTIFIER DIODE TO-220 FULLPAK stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Номер
More 10ETS12FP IR
4776 in stock
More 10ETS12FP VISHAY
1200V 10A Std. Recovery Diode TO-220AC Full-Pak (2-Pin)
1000 in stock
More 10ETS12FP VISHAY
Original,TO-22AC
57424 in stock
More 10ETS12FP IR
DIODE STD 1200V 10A TO-220AC
183 in stock
More 10ETS12FP
3000 in stock
Similar Parts of 10ETS12FP
10ETS12FPPBF
7 suppliers
5598 in stock