0805YC224MAT2A stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Номер
More 0805YC224MAT2A
4563 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 0805YC224MAT2A AVX
3983 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
4684 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX
0.22 uF,16V,20%,0805
2668 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX CORPORATION
AVX,CERAMIC CAPACITOR
3139 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX
284968 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX
In stock ships today
3719 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX
43000 in stock
More 0805YC224MAT2A
137 in stock
More 0805YC224MAT2A AVX
CAP,CE,.22UF,16V,20%,SM,0805,X7R
110 in stock
Similar Parts of 0805YC224MAT2A
0805YC224MAT2AK
3 suppliers
16200 in stock