06033C223MAT2A stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Номер
More 06033C223MAT2A AVX CORPORATION
3806 in stock
More 06033C223MAT2A AVX
Caps - Ceramic
38664 in stock
More 06033C223MAT2A AVX
CAP, SMT, 0.022UF, 20%, 25V, X7R, (0603)
6238 in stock
More 06033C223MAT2A AVX
NEW IN-STOCK
4000 in stock
More 06033C223MAT2A AVX
3886 in stock
3106 in stock
More 06033C223MAT2A AVX
5436 in stock