0402YA331JAT2A CHIP CAP 330pF 5% 16V NPO 0402 PT 8x2MM stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Номер
More 0402YA331JAT2A AVX
1153 in stock
More 0402YA331JAT2A AVX
OEM 2-5 DAYS
10003 in stock
More 0402YA331JAT2A AVX
310 in stock
More 0402YA331JAT2A AVX
In Stock & Ready To Ship Today! -T/R
9892 in stock
More 0402YA331JAT2A AVX
CHIP CAP 330pF 5% 16V NPO 0402 PT 8x2MM
5170 in stock
More 0402YA331JAT2A AVX
278 in stock