XC3064PC84 XC3064PC84 GATES ARRAY PLCC84 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More XC3064PC84 XILINX
140 in stock
More XC3064PC84 29 XILINX
29 in stock
More XC3064PC84 XILINX
562 in stock
More XC3064PC84 XILTNX
0.01,PLCC
672 in stock
More XC3064PC84
PLCC
50 in stock
More XC3064PC84 XILINX
PLCC
100 in stock
More XC3064PC84 XILINX
84 in stock
More XC3064PC84
444 in stock
More XC3064PC84 XILINX
1598 in stock
Similar Parts of XC3064PC84
XC3064PC8410
2 suppliers
853 in stock
XC3064PC84-100C
16 suppliers
6105 in stock
XC3064PC84-100I
9 suppliers
3462 in stock
XC3064PC84-50C
11 suppliers
5920 in stock
XC3064PC84-6
4 suppliers
4440 in stock
XC3064PC84-7
3 suppliers
396 in stock
XC3064PC8470
3 suppliers
2949 in stock
XC3064PC84-70C
17 suppliers
5511 in stock
XC3064PC84BKI
7 suppliers
469 in stock
XC3064PC84BKJ
6 suppliers
2130 in stock