VCS440LS10-R CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More VCS440LS10-R VISHAY
1730 in stock
More VCS440LS10-R VISHAY
CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM
1000 in stock