UG30DPT/45 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More UG30DPT/45 VISHAY
VISHAY - UG30DPT/45
30 in stock
More UG30DPT/45 GS/VISHAY
30 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-247AD
50000 in stock