UCL1C220MCL1GS stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More UCL1C220MCL1GS NICHIC
CAP LYT SMT 22UF 16V 20% 5X5.8MM
600 in stock
More UCL1C220MCL1GS NICHICON
CAP 22UF ALUMINUM ELEC LOW EST SMT
19 in stock
More UCL1C220MCL1GS NICHICON
new and original
10381 in stock