THT10M50CF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More THT10M50CF TAITRON
10uF, 50V, 20%, 5X11mm, 105 Deg Radial E-CAP, 2.0m
23000 in stock
More THT10M50CF TAITRON
10UF 50V 20% 5X11MM 105 DEG RADIAL E-CAP
43000 in stock