T322B685K010AS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More T322B685K010AS
CAPACITOR
698 in stock
More T322B685K010AS KEMET
Type: B,Axial
56468 in stock
More T322B685K010AS KEMET
CAPACITOR TANT 6.8UF 10V 10% AXL
434 in stock
More T322B685K010AS
MOLDED AXIAL TANTALUM CAPACITOR
50 in stock