STP45N10FI N - CHANNEL 100V - 0.027ohm - 45A - TO-220/TO-220FI POWER MO stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More STP45N10FI ST
TO-220
5380 in stock
More STP45N10FI STP
50 in stock
More STP45N10FI STM
338837 in stock
More STP45N10FI
18530 in stock
More STP45N10FI
ST
800000 in stock
More STP45N10FI S T
TO-
50 in stock
More STP45N10FI ST
BINI
5000 in stock
More STP45N10FI
413 in stock