STH10NC60 N-CHANNEL 600V - 0.6ohm - 10A - TO-247/ISOWATT218 PowerMesh¢ stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More STH10NC60
51 in stock
More STH10NC60
9800 in stock
More STH10NC60 S T / P
TO-
50 in stock
More STH10NC60
407 in stock
More STH10NC60 ST/
TO
6800 in stock
Similar Parts of STH10NC60
STH10NC60F1
4 suppliers
85 in stock
STH10NC60FI
14 suppliers
35929 in stock