STGW50NB60M N-CHANNEL 50A - 600V - TO-247 PowerMESH¢â IGBT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More STGW50NB60M STM
99964 in stock
More STGW50NB60M
9800 in stock
More STGW50NB60M
449 in stock
More STGW50NB60M ST
5500 in stock
More STGW50NB60M ST
12 in stock
More STGW50NB60M ST
TO
780 in stock
More STGW50NB60M ST
TO-247
3368 in stock
More STGW50NB60M
2856 in stock
More STGW50NB60M
43 in stock
More STGW50NB60M ST
5030 in stock