STD16NE06L N - CHANNEL 60V - 0.07 ohm - 16A - DPAK STripFET POWER MOSFE stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More STD16NE06L SGS
Stock Europe - ROHS:NO
214 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STD16NE06L ST
TO-252
5380 in stock
More STD16NE06L ST
New orig 131013CBO
4500 in stock
More STD16NE06L ST MICRO
2135 in stock
More STD16NE06L SGS
63 in stock
More STD16NE06L
302 in stock
More STD16NE06L STM
338831 in stock
More STD16NE06L
9800 in stock
Similar Parts of STD16NE06L
STD16NE06L-1
14 suppliers
STD16NE06LT4
27 suppliers
677667 in stock
STD16NE06L-TR
8 suppliers
438600 in stock