STD12NE06L N - CHANNEL 60V - 0.09ohm- 12A TO-251/TO-252 STripFET POWER stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型號
More STD12NE06L ST
TO-251
225 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More STD12NE06L ST
TO-252
5380 in stock
More STD12NE06L STM
75 in stock
More STD12NE06L ST
ST - STD12NE06L
58 in stock
More STD12NE06L STM
338849 in stock
More STD12NE06L
9800 in stock
More STD12NE06L
ST
More STD12NE06L ST
TO-252
4400 in stock
More STD12NE06L S T
TO-251/252
50 in stock
More STD12NE06L ST
113 in stock
Similar Parts of STD12NE06L
STD12NE06L1
7 suppliers
342431 in stock