STB90NF03L-1 N-CHANNEL 30V - 0.0056ohm - 90A TO-220/I2PAK LOW GATE CHARGE stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More STB90NF03L1 STM
49958 in stock
More STB90NF03L-1
9800 in stock
More STB90NF03L-1 S T
TO-263
50 in stock
More STB90NF03L-1 ST MICROELECTRONICS SEMI
in stock
1149 in stock
More STB90NF03L-1 ST
30000 in stock
More STB90NF03L-1 ST
TO-263
10600 in stock
More STB90NF03L-1 ST
50000 in stock
More STB90NF03L-1 ST
1149 in stock