STB50NE10T4 N-channel 100V - 0.021¥Ø - 50A - D2PAK STripFET¢â Power MOSF stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More STB50NE10T4 ST
OEM AVI 1404JER
3250 in stock
More STB50NE10T4 ST
Conf OEM EXC-JE
3750 in stock
More STB50NE10T4 STM
338831 in stock
More STB50NE10T4
ST
300000 in stock
More STB50NE10(T4) S T
TO-
50 in stock
More STB50NE10(T4)
381 in stock
More STB50NE10T4 ST MICROELECTRONICS
387 in stock
347 in stock
More STB50NE10T4 STM
Power MOSFET Transistors N-Ch 100 Volt 50 Amp
3700 in stock
More STB50NE10(T4) ST
TO-263
980 in stock