STB20NM60D N-channel 600V - 0.26¥Ø - 20A - D2PAK FDmesh¢â Power MOSFET stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More STB20NM60D STM
300000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More STB20NM60D ST
TO-263
5000 in stock
More STB20NM60D ST2
1000 in stock
More STB20NM60D
9000 in stock
More STB20NM60D ST
2313 in stock
More STB20NM60D ST MICROELECTRONICS
5000 in stock
More STB20NM60D ST
27000 in stock
More STB20NM60D ST MICRO
In stock ships today
707 in stock
More STB20NM60D ST
OEM 2-5 DAYS
1003 in stock
More STB20NM60D ST
POWER MOSFET
6344 in stock