STB140NF55-1 N-channel 55V - 0.0065¥Ø - 80A - D2PAK - I2PAK - TO-220 STri stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More STB140NF551 STM
338831 in stock
More STB140NF55-1 ST
In stock,PB-FREE,TO 220 MONOC. .
45000 in stock
More STB140NF55-1 ST
TO 220 MONOC. .
5020 in stock