ST330S12P0 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More ST330S12P0
OEM EXCESS
261 in stock
More ST330S12P0 IR
50 in stock
More ST330S12P0
200 in stock
More ST330S12P0
IR
30700 in stock
More ST330S12P0 VISHAY
in stock
5000 in stock
More ST330S12P0 VISHAY
1200V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S12P0 VISHAY
Stocks
33000 in stock
More ST330S12P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58228 in stock
More ST330S12P0 IR
module
690 in stock
Similar Parts of ST330S12P0
ST330S12P0L
2 suppliers
564 in stock